kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane strony







Brewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

 

 

 

Najbliższe spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania Piątek (15.06.2018)

(klasy 6,7 podstawówka i 2 gimnazjum) o godzinie 17.00 z ks. Łukaszem.

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przykładowy zestaw pytań  Link

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Materiały pomocnicze do przygotowania. (z podręcznika dla Klas 3 Gimnazjum) Materiały

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Plan spotkań dla kandydatów do bierzmowania z klas 6 i 7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum.

 
Spotkania obowiązkowe :

  • W każdy 1 piątek miesiąca - Msza święta o 18 i nabożeństwo Uwielbienia.

 

  • W każdy 3 piątek miesiąca spotkania w grupach o 16:45 i Msza święta o 18

 

Podział na grupy

  • Klasa 6  Grupa 1 Klasa 7 Grupa 2
    Aula Fatimska /górny kościół/ Aula Fatimska /górny kościół/
    Hałabus Wiktoria Banach Monika
    Kowal Kamila Ryznar Maja
    Pelc Wiktoria Koziarska Justyna
    Brzuchacz Paulina Skotnicka Wiktoria
    Jabłońska Kinga Bilik Julia
    Machunik Wiktoria Kontek Gabriela
    Leśko Ismena Szabat Julia
    Bąk Julia Wiśniewska Karolina
    Dąbrowska Beata Gwóźdź Julia
    Kudrańska Julia Karuś Wiktoria
    Gwóźdź Joanna Węglarz Aleksandra
    Jabłońska Wiktoria Piwoda Agata
       
    Klasa 6 Grupa 3 Klasa 7 Grupa 4
    Dolny kościół Aula Fatimska /górny kościół/
    Szram Hubert Kłak Bartłomiej
    Kwiecień Kamil Płocica Jakub
    Hanas Patryk Pyda Michał
    Sadowski Tymon Bórzyński Stanisław
    Puszyński Dawid Sawicki Gabriel
    Szyk Jan Kudrański Szymon
    Paź Kacper Kleban Michał
    Pawełek Tomasz Moszyński Łukasz
    Grycko Tomasz Wysocki Dawid
    Rejent Mikołaj Kucaba Szymon
      Socha Radosław
  • Animator Łukasz Pieniążek
    Grupa 5 Klasa 2 Gimnazjum
    Kuchnia o. Pio
    Dominik Jamrozik
    Chmura Maksymilian
    Szybiak Michał
    Edyta Pędzińska
    Mleczko Krzysztof
    Gąsior Magdalena
    Nasiewicz Martyna
    Krysiak Oliwia
    Pantoł Patrycja
    Tomaszewska Anna
    Szram Julia
    Płatko Martyna
    Kowal Karolina
    Stępień Filip
    Iwanowski Hubert
    Kudła Nikola
    Trojniak Sandra
       
    Animator Katarzyna Pieniążek  
    Grupa 6 Klasa 2 Gimnazjum  
    Sala JPII  
    Piątek Jakub  
    Kudła Hubert  
    Skiba Jakub  
    Kędziora Jakub  
    Sus Jan  
    Juzwiszyn Katarzyna  
    Kielczyk Aleksandra  
    Mazur Oliwia  
    Mieszczuk Adrian  
    Leżucha Dominika  
    Socha Witold  
    Rejent Jakub  
    Kud Adam  
    Machała Kamil  
    Bełz Julia
    Gnes Martyna
    Nykiel Natalia
     
     

     

 

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 17

Wczoraj 99

Tydzień 206

Miesiąc 1762

Wszystkie 199245

Aktualnie jest:13 gości online

Losowe zdjęcie